Prèvia de la jornada 14-04-2018

Aquests són els partits del cap de setmana.

  DIVENDRES      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
18:00 C.E. JESUS MARIA – VOLEI – CADET A ESCOLA LABOURE (AECV) “B” PERGOLA CEEB
18:00 C.E. JESUS MARIA – FS – BENJAMI ESPORTIU MARISTES SANT JOAN “A” PAVELLO CEEB
18:00 C.E. JESUS MARIA – FS – PRE-ALEVI A ESCOLA FRUCTUOS GELABERT “A” GESPA CEEB
19:00 C.E. JESUS MARIA – FS – ALEVI A AMPA ESCOLA MIRALLETES “A” GESPA CEEB
19:00 C.E. JESUS MARIA – FS – ALEVI B AMPA ESCOLA EL SAGRER “A” PAVELLO CEEB
  DIVENDRES      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
18:00 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ “A” C.E. JESUS MARIA – VOLEI – PRE-INFANTIL C. RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 CEEB
18:00 ACE SANSUR “A” C.E. JESUS MARIA – FS – INFANTIL A PARC DE L`ESPANYA INDUSTRIAL, S/N CEEB
19:15 COL·LEGI DOMINIQUES DE L`ENSENYAMENT A C.E. JESUS MARIA – FS – INFANTIL B C. MALLORCA, 349 CEEB
19:15 CLUB VOLEIBOL VALL D`HEBRON “E” C.E. JESUS MARIA – VOLEI – INFANTIL C. BERRUGUETE, 27 CEEB
20:15 ESCOLA SANT GREGORI (AE L`EIXAMPLE) C.E. JESUS MARIA – FS – INFANTIL FEMENI C. CARLES RIBA, 11-15 CEEB
  DISSABTE      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
9:15 C.E. JESUS MARIA – FS – INFANTIL B CEFS PROSPERITAT N.B. “A” PAVELLO FCF
10:30 C.E. JESUS MARIA – FS – CADET B MONTMELO, A.E. “A” PAVELLO FCF
  DISSABTE      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
10:30 VEDRUNA INMACULADA 2 DE MAIG “B” C.E. JESUS MARIA – BQ – ALEVI C. DOS DE MAIG, 247-249 CEEB
10:30 ESCOLA COSTA I LLOBERA (AE CAN CARALLEU) C.E. JESUS MARIA – BQ – ALEVI FEMENI C. DELS ESPORTS, 2-8 CEEB
12:00 ESCOLA NTRA SRA DE LURDES “A” C.E. JESUS MARIA – BQ – BENJAMI VIA AUGUSTA, 73-75 CEEB
14:00 F.S. SABADELL FEMENI “B” C.E. JESUS MARIA – FS – SENIOR FEMENI PAVELLO MPAL. CAN BALSACH FCF
19:30 SANT JOAN DESPI C.F.S. “A” C.E. JESUS MARIA – FS – INFANTIL A PAVELLO CEM UGALDE FCF
  DIUMENGE      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
14:30 C.E. JESUS MARIA – FS – JUVENIL-CADET A PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007 “A” PAVELLO FCF
  DIUMENGE      
HORA LOCAL VISITANT PISTA COMPETICIO
10:00 PONY`S FUTBOL SALA “B” C.E. JESUS MARIA – FS – JUNIOR – SUB 23 C. DIPUTACIO, 17-19 CEEB
11:30 HORTA FUTBOL SALA CLUB “A” C.E. JESUS MARIA – FS – CADET A PAVELLO CEM MUNDET FCF
13:15 CFS EIXAMPLE MOTORSOL “A” C.E. JESUS MARIA – FS – JUVENIL B PAVELLO COL·LEGI REAL MONASTERI FCF
19:45 AE SANT ANDREU “B” C.E. JESUS MARIA – FS – SENIOR B PAVELLO MPAL. FRANCISCO CALVO FCF
20:00 FS RESTAURANT LO CARAGOL LLEIDA “A” C.E. JESUS MARIA – FS – SENIOR A PAVELLO MPAL. MAGRANERS FCF

 

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Crea un lloc web gratuït o un blog a Wordpress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: